Strona główna Gry Kolejna aktualizacja Fortnite wprowadzi zupełnie nowy tryb High Stakes

Kolejna aktualizacja Fortnite wprowadzi zupełnie nowy tryb High Stakes

- Reklama -

Już wkrótce miłośnicy Fortnite otrzymają kolejną, dużą aktualizację, która wprowadzi do produkcji sporo zmian. Najważniejsza to zupełnie nowy tryb gry o nazwie High Stakes (wysokie stawki), w którym pobawimy się w złodziei.

Nowa zawartość została zaprezentowana w trakcie transmisji na żywo na konferencji PAX West. Pierwsza nowość to zupełnie nowe skiny, w których postacie noszą na głowach maski z symbolami znanymi z kart do gier (kier, pik, karo i trefl). Postacie wyglądają niczym gangsterzy szykujący się do napadu na bank. Nie bez powodu. Wraz z aktualizacją zostanie zaprezentowany nowy tryb tymczasowy o nazwie High Stakes, który ma sporo wspólnego z kradzieżą.

High Stakes, czyli po polsku „wysokie stawki” to tryb, w którym głównym celem gracza będzie zdobycie klejnotów, znajdujących się w sejfach rozmieszczonych na planszy. Gdy już to się uda, to konieczna będzie ucieczka za pomocą jednego z vanów. Pierwsze cztery zespoły, którym uda się ta sztuka, będą mogły cieszyć się ze zwycięstwa. Z wideo wynika, że po zdobyciu klejnotu będziemy widoczni na mapie dla innych graczy, więc zadanie nie będzie wcale tak łatwe. Szczegóły możecie zobaczyć na filmie:

Jak podobają Wam się te zmiany?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGameSpot
Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE