Strona głównaGryKolejna aktualizacja Fortnite wprowadzi zupełnie nowy tryb High Stakes

Kolejna aktualizacja Fortnite wprowadzi zupełnie nowy tryb High Stakes

Już wkrótce miłośnicy Fortnite otrzymają kolejną, dużą aktualizację, która wprowadzi do produkcji sporo zmian. Najważniejsza to zupełnie nowy tryb gry o nazwie High Stakes (wysokie stawki), w którym pobawimy się w złodziei.

Nowa zawartość została zaprezentowana w trakcie transmisji na żywo na konferencji PAX West. Pierwsza nowość to zupełnie nowe skiny, w których postacie noszą na głowach maski z symbolami znanymi z kart do gier (kier, pik, karo i trefl). Postacie wyglądają niczym gangsterzy szykujący się do napadu na bank. Nie bez powodu. Wraz z aktualizacją zostanie zaprezentowany nowy tryb tymczasowy o nazwie High Stakes, który ma sporo wspólnego z kradzieżą.

High Stakes, czyli po polsku „wysokie stawki” to tryb, w którym głównym celem gracza będzie zdobycie klejnotów, znajdujących się w sejfach rozmieszczonych na planszy. Gdy już to się uda, to konieczna będzie ucieczka za pomocą jednego z vanów. Pierwsze cztery zespoły, którym uda się ta sztuka, będą mogły cieszyć się ze zwycięstwa. Z wideo wynika, że po zdobyciu klejnotu będziemy widoczni na mapie dla innych graczy, więc zadanie nie będzie wcale tak łatwe. Szczegóły możecie zobaczyć na filmie:

Jak podobają Wam się te zmiany?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGameSpot
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię