test
Strona głównaGryWystartowały zapisy do darmowych testów World War 3 - polska jakość Battle...

Wystartowały zapisy do darmowych testów World War 3 – polska jakość Battle Royale

III wojna światowa jest już na wyciągnięcie ręki. Aby przystąpić do walki wystarczy wypełnić kwestionariusz gamingowego żołnierza.

Powoli rozwiązuje nam się worek z polskimi grami Battle Royale. W poprzednim tygodniu Techland zapraszał na drugą turę testów samodzielnego rozszerzenia do Dying Light: Bad Blood, w którym ogromne mapy dzielimy z graczami i zombiakami. Z kolei The Farm 51 w World War 3 uderzy w inny ton, skupiając się nie tyle na przetrwaniu, co wojnie rządzącej się prawami technologii i strategii.

Premiera wersji early access nastąpi już w październiku, więc twórcy pomyśleli sobie, że to dobra chwila, by sprosić do siebie wszystkich zainteresowanych grą. Na stronie producenta dostępny jest formularz, którego wypełnienie i wysłanie gwarantuje udział w testach. Dla nas to idealna okazja do wcześniejszego zapoznania się z World War 3, natomiast dla dewelopera to próba generalna aktualnego stanu gry pozwalająca sprawdzić najważniejsze jej ogniwa rozgrywki sieciowej.

Wiedzcie jednak, że udział w testach będzie sporym wyzwaniem nie tylko przez wzgląd na konieczność gierczenia i spisywania uwag. Przed złapaniem za cyfrowy karabin musimy podpisać NDA, które zabrania wszystkim graczom rozpowszechniania informacji o grze (zaliczają się w to materiały wideo, audio i zdjęcia). Za złamanie regulaminu może nie staniemy przed sądem wojskowym, ale nieprzyjemności są wpisane w rachunek nieuczciwości.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię