Strona głównaEsportKolejna edycja HIRO Quersus Puchar Polski i LG Mistrzostw Polski Szkół w...

Kolejna edycja HIRO Quersus Puchar Polski i LG Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie odbędzie się w Turku

Niedawno zakończył się turniej SUPER GAME e-sport w Rybniku, z którego przedstawimy Wam krótkie podsumowanie, ale już za kilka dni kolejna odsłona – tym razem w Turku.

Dla odwiedzających kolejną odsłonę HIRO Quersus Pucharu Polski oraz LG Mistrzostw Polski Szkól organizatorzy znowu przygotowali sporo atrakcji, takich jak turnieje indywidualne i strefę Free to Play z CS:GO, FIFA 18 i grami rajdowymi. Dla najlepszych zawodników zarówno turniejów indywidualnych jak i drużynowych przygotowano nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe puchary.

Impreza odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Turku, przy ulicy Parkowej 3, w dniach od 16 do 18 marca. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnym wydarzeniu na FB, stronie Super Game E-Sport na FB oraz sgesport.com.

Organizatorzy pragną podziękować za pomoc w organizacji turnieju nastepującym firmom: HIRO, Quersus, LG Polska, NTT System, sklep.ntt.pl, MSI, FSP, Thermaltake, Power Game E-SportDrink, Customic, iXXL Studio Reklamy, iDrukarnia.pl oraz Pukawka.pl.

Źródło: SUPER GAME e-sport

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię