Strona głównaWiadomościKolejne dodatki do PUBG; twórcy zapowiadają jedynie kosmetyczne bonusy w skrzynkach do...

Kolejne dodatki do PUBG; twórcy zapowiadają jedynie kosmetyczne bonusy w skrzynkach do gry

Coraz bliżej do premiery kolejnego dodatku do PUBG, w którym znaleźć się ma nowa mapa. Jak się okazuje, nie będzie ona jedyną nowością w grze.

Łatka, która sprawi, że gra wyjdzie z Early Access i stanie się wersją 1.0, ma przynieść nie tylko nową, połozoną w Peru mapę, ale też dwa bonusy związane z tą lokalizacją. Pierwsza to nowa broń (obrzyn), która będzie dostępna już w najbliższym patchu testowym. Nie wiadomo jeszcze dokładnie jaka ma być mechanika nowej broni, ale niektórzy snują przypuszczenia, że obrzyna dałoby się nosić w miejsce pistoletu, co wiele starć mogłoby wywrócić do góry nogami. Kolejnym dodatkiem zaś ma być nowy pojazd, czyli terenówka, wyglądem zbliżona nieco do Chevroleta Pickup Repair. Nowy samochód oraz broń mają być dostępne jedynie w rozgrywkach na mapie Peru.

Przy okazji trwającego na całym świecie zamieszania ze skrzynkami w grach i ich zawartością, która mogłaby wpływać na rozgrywkę, jeden z designerów gry PUBG zapewnił, że skrzynki dostępne w PUBG nigdy na „płatne wsparcie rozgrywki” nakierowane nie będą. Również w przypadku patcha 1.0 pojawi się nowa zawartość w skrzynkach, ale nie ma mowy o tym, by miała ona mieć wpływ na rozgrywkę. Być może jednak wprowadzone zostaną tzw. skrzynki premium, dostępne za gotówkę – również jedynie z zawartością kosmetyczną.

Źródło: PUBG Twitter

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię