Strona głównaWiadomościKolejne dwie gry PC za darmo. Tym razem do ogrania jest Homefront...

Kolejne dwie gry PC za darmo. Tym razem do ogrania jest Homefront i System Shock 2

Choinka jeszcze nie ubrana, a już sypią się prezenty. Pod cyfrową wstążką znajdziemy kultową grę akcji i współczesnego FPS-a.

Dystrybutorzy cyfrowych wersji gier zamęcza nas w tym roku. Ale w bardzo przyjemny sposób, pozostawiając każdego gracza w fazie komputerowego spełnienia. Zresztą, kto by narzekał na szansę otrzymania gierek w dobrej cenie lub nawet całkiem za darmo.

Nie szukajcie w podobnych akcjach haczyków i podstępu, bo po prostu ich nie znajdziecie. Zamiast tego szykujcie miejsce w bibliotece Steam, bowiem w nasze łapki wpadną 2 „nowe” gierki. Kolejny raz przyjdzie nam odwiedzić stronę Humble Bundle, gdzie zostaniemy obdarowani kluczykami do przyzwoitej strzelanki o politycznym zabarwieniu. Tylko strzeżcie się potęgi czasu – Homefront będzie dostępny za darmola jeszcze tylko przez 1 dzień.

Aby dodatkowo zgarnąć System Shock 2, należy wysilić się trochę bardziej. Gra akcji będzie na Was czekać w usłudze Amazon Prime w sekcji FREE WITH PRIME. Amazon Prime działa na zasadzie płatnego abonamentu, ale jeśli pierwszy raz macie z tym kontakt, to możecie wypróbować go przez 30 dni, a pod koniec po prostu zrezygnować.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię