Strona główna Wiadomości Zotac stworzył nową linię desktopów gamingowych. Jako pierwszy na rynku pojawi się...

Zotac stworzył nową linię desktopów gamingowych. Jako pierwszy na rynku pojawi się model MEK1

- Reklama -

Pod kompaktową konstrukcją kryją się potężne podzespoły. Gry będą na nich skwierczeć, jak mięso na żywym ogniu.

Dla firmy Zotac mini-komputery to nie pierwszyzna. Z ich katalogu produktów mogliśmy wybrać już nieco słabsze wersje ZBOX SFF o formacie routera lub typowo gamingowe blachy Magnus wyposażone w GTX 1070 i i5-7500T. Każdy model na swój sposób oryginalny i wyróżniający się z tłumu ciekawym wzornictwem. Jednak zapowiedziany model MEK1 pochodzący z nowej linii komputerów jest jeszcze lepszy, bowiem łączy w sobie najlepsze cechy poprzedników.

Obudowa MEK1 nawiązuje do futuryzmu, w którym główną dominantą jest pociąg do najnowszej technologii. Ciekawie skrojone boczne oraz przednie panele wykończono LED-owym podświetleniem, delikatnie obejmującym krawędzie wieżyczki. Po wetknięciu rąk do środka, pod palcami wyczujemy GTX 1060 6GB, autorskie chłodzenie CPU pracujące dla procesora i5-7400 3,5 GHz, a także 16 GB RAM w wersji DDR4, które można rozbudować do 32 GB.

Wszelkie gry i cyfrowe zachcianki zmagazynujemy na dwóch dyskach – na super szybkim SSD M.2 2280 PCIe x4 o pojemności 240 GB oraz 1 TB HDD. Całość jest zasilana puchą o mocy 450 W. Aż dziw, ze to wszystko mieści się w obudowie ITX o wymiarach 414 x 118 x 393 mm.

Nie wiemy kiedy MEK1 pojawi się w sklepach, ani też za ile będzie można go ściągnąć z półki. Niezależnie od wszystkiego, jedno można przyznać – wygląda genialnie!

Źródło: guru3d.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE