Strona głównaEsportKolejne zmiany w CS:GO. Tym razem padło na Five-Sevena

Kolejne zmiany w CS:GO. Tym razem padło na Five-Sevena

Valve systematycznie wprowadza zmiany w pistoletach w Counter-Strike: Global Offensive. Po odświeżeniu Tec-9 przyszła pora na inny, bardzo skuteczną do tej pory broń, czyli Five-Sevena.

Valve postawiło sobie za cel, aby pistolety były bardziej skillowe, czyli stawiały na umiejętności zawodników. Jednocześnie mają być mniej przypadkowe. Właśnie dlatego w ostatniej aktualizacji Tec-9 stał się bardziej celny przy pojedynczych strzałach, ale dużo mniej celny przy seriach. Czy to samo spotkało Five-Sevena? Nie, tutaj zmiany są zgoła inne.

Five-Seven ma – zdaniem Valve – nadawać się teraz do bardziej defensywnej gry i nagradzać taktyczne ustawianie się zawodników. Dlatego twórcy CS:GO postanowili znacząco zmniejszyć jego celność w ruchu. Koniec z bieganiem i strzelaniem głów. Jednocześnie Five-Seven będzie nieco celniejszy przy oddawaniu szybkich serii po kilka pocisków. Co to zmienia? Teraz będzie opłacało się kupować broń w sytuacjach, gdy będziemy planować ustawianie się w nietypowych pozycjach, które mogą zaskoczyć rywali, np. na jakimś booście. Dzięki lepszej celności serii będzie można w ten sposób zabić nawet kilku przeciwników. Jednocześnie koniec z bieganiem i strzelaniem do wszystkiego, co się rusza.

Eric 'adreN' Hoag

Póki co aktualizacja pojawiła się w wersji beta gry, aby część graczy mogła ją przetestować, a Valve miało szansą wyłapać ewentualne błędy. Już za kilka dni zmiany do Five-Sevena powinny pojawić się w stabilnej wersji gry, czyli na wszystkich serwerach dla graczy.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię