Strona głównaEsportKolejny major potrwa ponad tydzień! Znamy datę i miejsce

Kolejny major potrwa ponad tydzień! Znamy datę i miejsce

Już wiadomo kto i kiedy zorganizuje kolejny turniej rangi major w Counter-Strike: Global Offensive. Co ciekawe, turniej potrwa ponad tydzień.

Kolejny Major ponownie zostanie rozegrany w Stanach Zjednoczonych, a konkretnie to w Bostonie w hali Agganis Arena, która może pomieścić 7 tys. widzów. Nie jest to może szczególnie duża hala, ale przynajmniej powinna być pełna, z czym Amerykanie miewali ostatnio problemy. Ale to nie jedyna lokalizacja. Turniej będzie rozgrywany również w Atlancie. Za organizację zawodów odpowiedzialny będzie ELEAGUE, który ma na swoim koncie już jednego majora.

Ciekawostką jest fakt, że zawody potrwają ponad tydzień. Faza grupowa rozpocznie się 19 stycznia i potrwa do 22 stycznia. Mecze będą rozgrywane w studiu ELEAGUE w Atlancie. Następnie będzie kilka dni przerwy, bowiem 8 najlepszych zespołów wróci do rywalizacji w fazie play-off dopiero 26 stycznia. Te spotkania będzie można już oglądać na żywo w hali Agganis Arena w Bostonie. Finał zaplanowany jest na 28 stycznia. Udział w Majorze mają zapewniony zawodnicy Virtus.pro.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię