Strona głównaWiadomościBethesda straszy wysokimi wymaganiami sprzętowymi The Evil Within 2

Bethesda straszy wysokimi wymaganiami sprzętowymi The Evil Within 2

W drugiej części horroru detektyw Castellanos będzie pogrywać na naszych emocjach. Aczkowliek to nie historia zjeży nam włos na głowie, a podane przez producenta wymagania. 

Od 13 października blaszaki będą kurczyć się na widok The Evil Within 2. Ma być straszniej i intensywniej porównując do pierwszej części gry. Największą różnicę odczujemy jednak w sposobie zaliczania poziomów. Twórcy zwiększyli swobodę przemieszczanie się po mapach, a raczej korytarzach łączących ze sobą upiorne lokacje. Przy okazji poprawie uległa ilość dodatkowego kontentu. Nie będziemy już zmuszani do podążania wyłącznie główną drogą zadań, ale również zakosztujemy pobocznych misji, których zabrakło w pierwowzorze.

Przygotujcie się jednak na to, że The Evil Within 2 przeniesie „koszmarną” rozgrywkę poza ramy ekranu. Nie chodzi tu oczywiście o przenikanie potworów do naszej rzeczywistości, a wymagania sprzętowe jakie stawia wobec gamingowych maszyn. Nie ma tragedii, ale też powodów do zadowolenia.

Zagrywka na minimalnych detalach jest chyba w zasięgu każdego gracza. O ile karta graficzna nie obudzi w nas trwogi (GTX 660) to już obiekcje mogą pojawić się przy liczbie GB pamięci RAM. 8 GB to podobno bariera oddzielająca płynną zabawę od poklatkowej sesji zdjęciowej. Choć, gdyby pokusić się o optymalizację uruchomionych programów w tle, to również powinno wystarczyć 6 GB.

Do odpalenia gry w wysokich detalach będzie potrzebna o wiele mocniejsza maszynka. GTX 1060 6GB VRAM, Intel Core i7-4770 i 16 GB RAM – brzmi to dość złowieszczo. Studio Tango Gameworks daje graczom do zrozumienia, że jeśli chcą napawać się przerażająco piękną grafiką w stałych klatkach, to muszą być właściwie uzbrojeni. Tak więc problemy będą mieć wyłącznie osoby, które nie idą z duchem rozwoju technologicznego.     

Poniżej przekazujemy Wam pełny wykaz wymagań. Przyznawać się, kto będzie mógł pograć na najwyższych detalach? 😉   

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • OS: Windows 7/8.1/10 64-bitowa wersja
  • Procesor: Intel Core i5-2400 / AMD FX-8320
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD 7970 3GB
  • HDD: 40 GB wolnego miejsca

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

  • OS: Windows 7/8.1/10 64-bitowa wersja
  • Procesor: Intel Core i7-4770 / AMD Ryzen 5 1600X
  • Memory: 16 GB RAM
  • Grafika: NVIDIA GTX 1060 6GB / AMD RX 480 8GB
  • HDD: 40 GB wolnego miejsca

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię