Strona głównaGryAktualnościKolejnym projektem Guerrilla Games może być online multiplayer

Kolejnym projektem Guerrilla Games może być online multiplayer

Guerrilla Games, twórcy Horizon Forbidden West, mają podobno w planach stworzenie gry multiplayer.

Guerrilla Games ma ostatnio ręce pełne roboty. Większość graczy czeka oczywiście na Horizon Forbidden West. W międzyczasie twórcy pracowali też jednak nad Zero Dawn w wersji na PS5. Teraz poznaliśmy dalsze plany na przyszłość studia.

Zobacz: Battlefield 2042 – wyciekły daty beta testów

Jak wiele innych nieoficjalnych informacji, ta nowość pochodzi z ofert pracy opublikowanych przez studio. Wśród nich znajduje się praca dla senior social systems designera. Oferta wspomina o tworzeniu gry mulitplayer, społeczności, a nawet zbieranie graczy w gildie. Ponadto, Guerrilla Games szuka scenarzysty z doświadczeniem w grach open world, grach online i MMORPG.

Słyszeliśmy już wielokrotnie, że oryginalnie Horizon Zero Dawn miał byc wzbogacony o tryb multiplayer. Takie plany studia pewnie nie zdziwią największych ich fanów. Wciąż nie wiemy jednak, czy chodzi tutaj o oddzielną grę, czy może późniejszą aktualizację do Forbidden West.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię