Strona głównaGryAktualnościNew World - dziesiątki tysięcy graczy codziennie stoją w kolejkach do logowania

New World – dziesiątki tysięcy graczy codziennie stoją w kolejkach do logowania

Amazon będzie się jeszcze musiał wiele nauczyć. Chociaż pod względem rozgrywki New World robi wrażenie, premiera nie wygląda zbyt dobrze. 

Pierwszy dzień w New World dostarczył graczom bardzo wiele emocji. Większość z nich wynikała jednak z czekania w nawet 20-godzinnych kolejkach. Sytuacja teraz powoli zaczyna się poprawiać, ale wciąż jest to poważny problem.

Zobacz: Trzeci sezon Knockout City rozpocznie się 5 października

Ciężko powiedzieć, czy twórcy po tylu odbytych betach nie spodziewali się tak dużego zainteresowania nowym MMORPG. Na Steamie pierwszego dnia online było ponad 700 tysięcy ludzi i ok. 400 tysięcy z nich stało w kolejkach.

Studio zaczyna powoli odpowiadać na te problemy, testując większy limit graczy na niektórych światach i dodając więcej serwerów. W Europie i Ameryce Północnej jest też trochę serwerów, gdzie nie ma żadnych kolejek. Popularne światy dalej wymagają jednak oczekiwania godzinami na zalogowanie.

Kolejne dni i przyszły tydzień powinny pokazać, jak twórcy postanowią podejść do tego tematu. Już pierwszego dnia zapewnili, że będą w ciągu następnych dwóch tygodni oferować darmowe transfery. Jeżeli teraz nie gracie ze znajomymi, będziecie mogli to niedługo zmienić.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię