Strona głównaWiadomościKonkurs na najlepszy screen z gry. Do wygrania cyfrowa wersja Far Cry...

Konkurs na najlepszy screen z gry. Do wygrania cyfrowa wersja Far Cry 5

Odpalajcie gierki i cykajcie fotki ludziska. Możecie bowiem za darmo zgarnąć najnowszą odsłonę egzotycznego FPS-a.

Nie macie jeszcze własnego egzemplarza Far Cry 5? Jeśli macie wątpliwości lub zrządzenia losu (czyt. rodzice, druga połówka, nieprzewidziane wydatki) zamroziły Wasze konta, wówczas jest i na to rozwiązanie. Redakcja Wccftech wystartowała z oryginalnym konkursem, w którym do wygrania jest kluczyk do odblokowania gry w wersji cyfrowej.

W ramach uczestnictwa wystarczy wykonać screenshot w jakiejkolwiek grze i udostępnić go w strefie komentarzy. Organizatorzy konkursu nie narzucają żadnego tematu, ani też formy zdjęcia. Zapisany obraz może przedstawiać zarówno coś strasznego, jak i śmiesznego, przerażającego, czy też chwytliwego.

Nie ma również ograniczeń względem wymaganej rozdzielczości zdjęcia, kompozycji i zachowania wiernego wyglądu gry. Do stworzenia jak najlepszej pracy możemy skorzystać nawet z programów graficznych, w których podrasujemy kolorystykę, tonację lub perspektywę. Innymi słowy, zgłoszenia mają nosić znamiona swobodnego artyzmu.

Czasu na zaprezentowanie swojej pracy macie niewiele, gdyż zegar konkursu zostanie wstrzymany o godzinie 24:00. Przygotowane fotki należy zamieścić w dziale komentarzy na tej stronie organizatora konkursu. Bierzcie się do roboty, jeśli marzy Wam się dodatkowa gra w biblioteczce. Powodzenia!        

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię