Strona głównaWiadomościPC Building Simulator debiutuje na platformie Steam

PC Building Simulator debiutuje na platformie Steam

W PC Building Simulator można zbudować komputer marzeń i sprawdzić jego faktyczną moc. Jest to świetne narzędzie, które spodoba się zarówno zwykłym graczom jak i osobom planującym zakup sprzętu.

Projektowanie własnego komputera nie musi być trudne, nudne i obciążające finansowo. Od dziś możemy realizować założenia PCMR w wyjątkowym symulatorze pozwalającym od początku do końca stworzyć idealnego blaszaka do gier. Debiutujące na platformie Steam PC Building Simulator otworzy przed Wami bramę do tajemnej wiedzy potrzebnej do zbudowania PC.

Chociaż mowa tu o wersji early access, to oferuje znacznie więcej, niż nie jeden sklep. Twórcy we współpracy ze znanymi producentami części komputerowych (np. Corsair, Cooler Master, EVGA) udostępnili szeroką listę urządzeń do montażu, które odzwierciedlają wygląd i wydajność prawdziwych kart graficznych, procesorów, zasilaczy, pamięci RAM, jak również dysków do magazynowania danych.

Swoje trzy grosze do symulatora dorzuciła także firma Futuremark. Po złożeniu kompletnej jednostki możemy w wirtualnym środowisku przetestować ją w programie 3D Mark. Dzięki temu porównamy moc komputerów i najważniejszych podzespołów.

Rozgrywka nie ogranicza się wyłącznie do fazy montażowej. W trybie kariery będziemy budować, diagnozować i naprawiać w oparciu o realne usterki i błędy.     

Kto ma ochotę pogrzebać w cyfrowym kompie, ten niech szykuje 65 zł.      

[you tube=rq9IAJ7YulQ]

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię