Strona głównaWiadomościKonkurs Synology – nagroda główna Router Synology MR2200ac o wartości 650 złotych

Konkurs Synology – nagroda główna Router Synology MR2200ac o wartości 650 złotych

Uwaga! Ogłaszamy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami! Do wygrania router Synology MR2200ac o wartości 650 złotych. Szczegóły konkursu oraz regulamin znajdziecie poniżej.

AKTUALIZACJA [2021.05.21]

Wyniki konkursu Synology

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Daliście nam wiele fantastycznych odpowiedzi, przez co mieliśmy bardzo twardy orzech do zgryzienia w wybraniu zwycięzcy. Ostatecznie nagrodę główną w postaci routera Synology MR2200ac zdobywa:

Karol Paszyński

Serdecznie gratulujemy głównej wygranej. Bardzo prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem FB w celu dopełnienia formalności i przekazania nagrody.

Nagrodę pocieszenia w postaci notesu oraz mini puzzli Synology otrzymują:

Konrad Mościński

Mariusz Ziora

Kuba Bedrowicz

Jarzyna

Djphoenix

Bartek Krawczyk

Łukasz Bedyński

Dariusz Guba

Overhit

Grzegorz Danielak

Serdecznie gratulujemy. Prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem FB w celu dopełnienia formalności związanych z wysłaniem nagrody.

Oryginalna treść artykułu:

Kochani, zapraszamy Was do udziału w naszym nowym konkursie Synology, w którym nagrodą główną jest router MR2200ac o wartości 650 złotych. Jest o co walczyć. MR2200ac to jeden z najbardziej wypasionych routerów dla graczy jaki jest dostępny na rynku konsumenckim. WiFi 5 zapewnia przepustowość do 2200 Mb/s, a dzięki trójpasmowej technologii MU-MIMO uzyskacie najwyższą przepustowość i optymalną wydajność nawet przy podłączeniu kilku urządzeń jednocześnie.

Synology Konkurs

Model ten pozwala także na zaawansowaną konfigurację dostępu podłączonych urządzeń oraz wykorzystania możliwości sieci VPN. Co więcej, port USB 3.0 pomoże zamienić MR2200ac w domowy serwer do przechowywania filmów, muzyki, gier oraz innych plików współdzielonych z innymi domownikami lub połączyć się z siecią 3G/4G po podłączeniu odpowiedniego modemu mobilnego.

Zapytacie jak stać się właścicielem tego cudeńka? Nic prostszego, wystarczy wziąć udział w naszym konkursie i odpowiedzieć na pytanie:

Co twoim zdaniem powinien mieć idealny router do gamingu.

Puśćcie wodzę fantazji i nie ograniczajcie się tylko do rzeczy dostępnych dzisiaj. Uznajmy, że nie ma rzeczy niemożliwych. Odpowiedzi udzielajcie bezpośrednio pod tym artykułem lub pod postem konkursowym na naszym profilu FB.

Na odpowiedzi czekamy od 07.05.2021 do 20.05.2021. Autor najciekawszej, naszym zdaniem, odpowiedzi otrzyma nagrodę główną – router Synology MR2200ac. Spośród pozostałych uczestników wybierzemy dziesięciu, którzy otrzymają nagrodę pocieszenia w postaci notesu oraz mini puzzli Synology. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 25.05.2021.

Zapraszamy wszystkich do zabawy i życzymy powodzenia.

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu, którego pełna treść dostępna jest TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

6 KOMENTARZE

  1. Idealny router do gamingu powinien sam znajdywać najlepsze promki w necie, sam zamawiać i płacić kryptowalutami które przechwyci gdzieś w sieci !

  2. Idealny router do gamingu powinien posiadać … porty 10/100/1000Mbs, łatwą i intuicyjną instalację oraz jego konfigurację, porty USB 2.0 i 3.0, być przystosowany do gier online, ochrona rodzicielska i firewall również by się przydał. Dodatkowo ciekawy wygląd, diody LED oraz … antenki 🙂 Czym więcej tym lepiej, bo lepszy zasięg, a od przybytku głowa nie boli 😉 Mój obecny router nie jest marki Synology lecz Actina, więc takich osiągów ni ma 😉 Za to ma dwie antenki, a nawet trzecią – satelitarną 🙂 Może się podłączę nawet do Starlinka 😉 Obecny router – https://imgur.com/a/0XOqTCc

  3. Router to przede wszystkim bezpieczeństwo Twojej sieci, a tym samym Twoje i Twojej rodziny. Żyjemy w coraz trudniejszych czasach, gdzie cyberprzestępcy tylko czyhają na nasz błąd. Nie będąc informatykami, którzy często na bieżąco śledzą ich poczynania, musimy komuś zaufać. I tu z pomocą przychodzą nam rozwiązania firm, które będą dbały o łatki i bezpieczeństwo. Routing i wydajność w dzisiejszych czasach ma drugorzędne znaczenie, bo wszyscy producenci opanowali to do perfekcji.

  4. Technologie z czasem się zmieniają i podstawą pracy takiego urządzenia to stabilność i bezawaryjność. Idealnym rozwiązaniem typowym dla gracza byłoby stworzenie środowiska dla niego. Np. Stworzenie sieci światowej z itd. grami gdzie router byłby czymś w rodzaju klucza do logowania się w sieci. Z tej sieci można pobierać gry za darmo lub za opłatą w postaci wypożyczania lub kupowania. Wszystko to przez panel kontaktu z routerem. Ile mniej chodzenia do sklepów z wymianą gier? Abonament w sieci telekomunikacyjnej załatwia nam sprawę płatności albo karty ewentualnie jakiś sieciowy rachunek pre paid. Internet przyspiesza i światłowód jest kwestią najbliższych lat. Dedytowane wyjście dla sieci gracza konfigurowalne, załatwia sprawę regulowania i rozkładu przepustowości. Można też router zrobić o konstrukcji modułowej gdzie w zależności od potrzeb dokupuje się moduły a nie cały router. Dzisiaj jest 4g jutro 5g a może pojutrze coś zupełnie innego. Jeden potrzebuje jeden port usb a inny 10. Porty vpn i tak dalej. Możliwość zaawansowanej i rozbudowanej konfiguracji indywidualnej portów ułatwia sprawę nie tylko graczom ale i właścicielom wielu firm i instytucjom o użytkownikach domowych nie wspominając.

  5. Dla mnie ważne by router był wydajny czyli umożliwiał połączenie się kilku użytkowników, bez zacinania i przerw w dostawie internetu, dodatkowo by możliwe było połączenie się ze wszystkich pomieszczeń w domu. By łączył się również intuicyjnie i automatycznie z urzadzeniami mobilnymi.

  6. Idealny router powinien mieć Od razu skonfigurowane połączeni VPN wybierasz sobie region i klikasz połącz, tryb gaming ustawiający priorytet na gry. Tryb gaming + streaming po włączeniu tej opcji równomiernie rozkłada ruch tak aby stream nie zapychał nam łącza. I w druga stronę. Dodatkowo mógłby mieć wbudowana możliwość przechwytywania obrazu z gry i streamowania tak aby nie kupować dodatkowych urządzeń. Napewno powinien posiadać Złącza światłowodowe, oświetlenie RGB, i kilka portów POE. Wi fi w najnowszych standardach. I być w kształcie wypasionej figurki Wiedźmina 🙂 ewentualnie grzybka z Mario. Moduł LTE i wbudowane podtrzymywanie jak braknie nam prądu. praktycznie niewykrywalne. I wisienka na torcie powinien w łatwy sposób otwierać i przekierowywać portu dla stawiania serwerów popularnych gier.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię