Strona głównaWiadomościRozrywkaStranger Things – zwiastun 4. sezonu zapowiada rozwinięcie historii Jedenastki

Stranger Things – zwiastun 4. sezonu zapowiada rozwinięcie historii Jedenastki

Netflix udostępnił zwiastun czwartego sezonu Stranger Things. Wygląda na to, że tym razem lepiej poznamy historię Jedenastki z czasów gdy przebywała w ośrodku badawczym.

Zwiastun przedstawia ośrodek badawczy, w którym przeprowadzano eksperymenty na Jedenastce i innych dzieciach. Dzieci bawią się różnymi zabawkami pod bacznym okiem kamery. Wszyscy ubrani są w szpitalne stroje. Wśród bawiących się dzieci nie ma jednak Jedenastki, ta zamknięta jest w swoim pokoju.

Zobacz: Intel Core-1800, czyli Alder Lake-S znamy pełną specyfikację

Historia nadprzyrodzonych zdolności J poruszana jest w całym serialu, ale najwyraźniej kolejny sezon skupi się głównie na tym. Jej „imię” Jedenaście sugeruje, że dzieci, na których eksperymentowano było wiele. Teraz powinniśmy dowiedzieć się nieco więcej w tej materii.

Na razie nie została ogłoszona data premiery czwartego sezony. Nie mniej bracia Duffer powiedzieli, że nie będzie to koniec.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

1 KOMENTARZ

  1. Dla mnie ważne by router był wydajny czyli umożliwiał połączenie się kilku użytkowników, bez zacinania i przerw w dostawie internetu, dodatkowo by możliwe było połączenie się ze wszystkich pomieszczeń w domu. By łączył się również intuicyjnie i automatycznie z urzadzeniami mobilnymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię