Strona głównaInneKONKURS – 10 x VPS Start na 3 miesiące za 0 zł...

KONKURS – 10 x VPS Start na 3 miesiące za 0 zł od nazwa.pl

Na temat nazwa.pl i ich usług oraz tego jak można je wykorzystać dla gier, mogliście przeczytać u nas już wcześniej. Teraz, wraz z nimi przygotowaliśmy dla Was konkurs.

Wyniki konkursu

Dziękujemy za udział w konkursie. Nagrody w postaci Vouchera otrzymują:

Mario1990

Mateo

Serdecznie gratulujemy. Prosimy o kontakt w sprawie przesłania nagrody.

Oryginalna treść artykułu

Ostatnio na naszych łamach wprowadzaliśmy Was w tematykę serwerów VPS, które można wykorzystać do postawienia własnego serwera gry, na przykład CS:GO. Teraz będziecie mieli okazję sami przekonać się jak to jest być administratorem takiego serwera.

Konkurs

Wspólnie z nazwa.pl mamy dla Was konkurs, w którym do zdobycia jest jeden z 10 voucherów na dostęp do usługi VPS Start na 3 miesiące za 0 zł w nazwa.pl. Aby go zdobyć, należy odpowiedzieć na pytanie:

W jakiej grze i dlaczego najchętniej wykorzystasz serwer VPS?

Konkurs potrwa od dzisiaj, 27 listopada, do niedzieli, 6 grudnia. Odpowiedzi na pytanie konkursowe należy zgłaszać w komentarzach pod stroną konkursu oraz na Facebooku, pod postem konkursowym. Redakcyjny zespół wybierze dziesięć najlepszych odpowiedzi, a ich autorzy otrzymają po jednym voucherze umożliwiającym bezpłatny, 3-miesięczny dostęp do usługi VPS Start.

Lista zwycięzców zostanie ogłoszona 9 grudnia 2020 r. na stronie konkursu oraz w poście konkursowym na Facebooku.

Tutaj znajdziecie szczegółowy regulamin konkursu. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

3 KOMENTARZE

  1. @Mario1990 @Mateo Gratulujemy wygranej. Skontaktujcie się z nami proszę na FB w celu podania adresu email do obioru nagrody. Dziękuję.

  2. Serwer VPS wykorzystał bym pod serwer CS:go z mapami AIM map . Ze względu na dobra wydajność wybrał bym takie rozwiazanie. Serwer z tickratem 144. Opcjonalnie postawił bym serwer typu surf itp. Do super zabawy ze znajomymi i obcymi przychodzącymi z zewnątrz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię