Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 oferuje przenoszenie save między generacjami

Cyberpunk 2077 oferuje przenoszenie save między generacjami

Wielu graczy zastanawiało się czy kupując Cyberpunk 2077 na starą generację, będą mogli bez przeszkód kontynuować grę na nowej. Teraz już wiemy – będzie taka możliwość.

Pytanie o przenoszenie save’ów pomiędzy generacjami może wydawać się dziwne, ale to wcale nie jest taka oczywista funkcja. Długo mówiło się, że będzie jej brakować między innymi w nowym Spider-Manie: Miles Morales.

Cyberpunk 2077 Gold

Premiera Cyberpunka 2077 na konsolach jest dość skomplikowanym tematem – wersja, która pojawi się 10 grudnia będzie “bazową”, a dopiero w przyszłym roku otrzymamy aktualizację pod next-geny. Na szczęście jednak nie utrudni to w żaden sposób kontynuowania rozgrywki na nowych konsolach, jeśli zaczniecie na PS4 lub Xboxie One.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – zapowiedzi DLC przesunięte

Funkcja cross-save, czyli przenoszenia zapisów gry pomiędzy starą a nową generacją konsol została oficjalnie potwierdzona przez CD Projekt RED. Na konsolach PlayStation trzeba będzie w tym celu przenieść zapisy za pomocą konta PS Plus, połączenia w sieci domowej lub zewnętrznej pamięci, natomiast w Xboxach zrobimy to za pomocą chmury lub sieci domowej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię