Advertisement
Strona główna Gry Aktualności Cyberpunk 2077 oferuje przenoszenie save między generacjami

Cyberpunk 2077 oferuje przenoszenie save między generacjami

- Reklama -

Wielu graczy zastanawiało się czy kupując Cyberpunk 2077 na starą generację, będą mogli bez przeszkód kontynuować grę na nowej. Teraz już wiemy – będzie taka możliwość.

Pytanie o przenoszenie save’ów pomiędzy generacjami może wydawać się dziwne, ale to wcale nie jest taka oczywista funkcja. Długo mówiło się, że będzie jej brakować między innymi w nowym Spider-Manie: Miles Morales.

Cyberpunk 2077 Gold

Premiera Cyberpunka 2077 na konsolach jest dość skomplikowanym tematem – wersja, która pojawi się 10 grudnia będzie “bazową”, a dopiero w przyszłym roku otrzymamy aktualizację pod next-geny. Na szczęście jednak nie utrudni to w żaden sposób kontynuowania rozgrywki na nowych konsolach, jeśli zaczniecie na PS4 lub Xboxie One.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – zapowiedzi DLC przesunięte

Funkcja cross-save, czyli przenoszenia zapisów gry pomiędzy starą a nową generacją konsol została oficjalnie potwierdzona przez CD Projekt RED. Na konsolach PlayStation trzeba będzie w tym celu przenieść zapisy za pomocą konta PS Plus, połączenia w sieci domowej lub zewnętrznej pamięci, natomiast w Xboxach zrobimy to za pomocą chmury lub sieci domowej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE