Do turnieju ESL One w Kolonii zostało coraz mniej czasu, a co za tym idzie pojawiają się pierwsze informacje na temat drużyn, które zobaczymy na największym niemieckim turnieju CS:GO.

Turniej w Kolonii odbędzie się w dniach od 3 do 8 lipca, a zawodnicy powalczą o pulę nagród wynoszącą aż 300 tysięcy dolarów. Jak na razie pewni gry w Niemczech mogą być zawodnicy FaZe, fnatic, Astralis, Cloud9, SK, G2 oraz… BIG. O zaproszeniu tej ostatniej ekipy dowiedzieliśmy się dzisiaj i wśród wielu obserwatorów informacja ta wywołała niemałe zdumienie oraz konsternację. Tak naprawdę bowiem jedyne czym mogą poszczycić się zawodnicy BIG to jednorazowy udany występ podczas turnieju PGL Major w Krakowie, w dodatku wiele osób może wytknąć, że częściowo wynik ten był efektem wykorzystania tzw. ‘jump buga’. Później już aż tak dobrych rezultatów niemiecka formacja nie notowała. Z drugiej zaś strony ciężko się dziwić organizatorom, że na niemiecki turniej zapraszają reprezentantów gospodarzy – choć myślę, że i bez tego rywalizacja w Kolonii sama by się obroniła, przynajmniej tak było w poprzednich latach.

W turnieju czeka jeszcze pięć slotów na zespoły z zaproszeniami, a oprócz tego odbędą się kwalifikacje, gdzie do zdobycia są cztery miejsca. Jak myślicie, czy któreś przypadnie w udziale polskiej drużynie? I kto to Waszym zdaniem może być?

Źródło: ESL

ZOSTAW KOMENTARZ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię