Strona głównaWiadomościRozrywkaKoronawirus wstrzymuje prace nad 2. sezonem Wiedźmina

Koronawirus wstrzymuje prace nad 2. sezonem Wiedźmina

Koronawirus dotyka kolejne branże. Poza tymi oczywistymi, jak wszystko co związane z turystyką, wydarzeniami, targami czy esportem, dotknięte są także te mniej oczywiste – kino i telewizja. Niestety, spotkało to także ekipę pracującą nad kolejnym sezonem Wiedźmina.

W związku z kolejnymi restrykcjami, połączonymi z epidemią wirusa, zamykane są między innymi kina. Niektóre pojedynczo, inne – całymi sieciami. Cierpi na tym cały rynek produkcji filmów, ale także i seriali. No i przede wszystkim, nikt nie chce ryzykować zdrowia aktorów i obsługi planu.

Zobacz: Wiedźmin 3 – mod zmieniający Geralta w tańczącego z wilkami

Teraz to Netflix oficjalnie potwierdził, że prace nad drugim sezonem serialu o Wiedźminie zostały tymczasowo zawieszone. Aktualnie mówi się o zawieszeniu prac na dwa tygodnie, co wydaje się być i tak dość krótkim okresem, biorąc pod uwagę, że wiele zdjęć kręconych jest w Wielkiej Brytanii – która z ogromnym opóźnieniem wprowadza restrykcje przeciw epidemii.

Wiedźmin nie jest jedyną produkcją Netflixa zawieszoną w tym czasie. Podobny los spotkał także Stranger Things, a z innych filmów i seriali, produkowanych przez inne firmy, można wymienić A Quiet Place Part II, Mulan, No Time to Die oraz 9 część Fast & Furious.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceNetflix
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię