test
Strona głównaEsportIEM Katowice 2020 zamknięty dla gości! Organizator zwróci pieniądze za bilety

IEM Katowice 2020 zamknięty dla gości! Organizator zwróci pieniądze za bilety

Mamy dla Was bardzo złe wieści z frontu na temat IEM Katowice 2020. Organizatorzy imprezy poinformowali o jej całkowitym zamknięciu dla gości. Wszystkie mecze odbędą się za zamkniętymi drzwiami. Szczegóły poniżej.

Na oficjalniej stronie intelextrememasters pojawiła się informacja o decyzji Wojewody Śląskiego, który wycofał zgodę na udział publiczności w IEM Katowice 2020. O sprawie pisaliśmy we wcześniejszym artykule. Teraz podjęto decyzję o całkowitym zamknięciu imprezy dla gości. Wszystkie mecze odbędą się bez udziału publiczności.

Zobacz: PAX East: burmistrz Bostonu wzywa Sony do powrotu na wydarzenie

Osoby, które zakupiły bilety proszone są o niepojawianie się w Spodku oraz MCK zarówno w piątek jak i w weekend. Posiadacze biletów, którego częścią był goodie bag, otrzymają go za darmo pocztą. Organizator imprezy dokona zwrotu kosztów zakupu biletów. Na razie nie została podjęta decyzja jak będzie wyglądał proces zwrotów.

Poniżej pełna treść komunikatu:

na wstępie zwracamy się z prośbą, abyś nie przychodził do Spodka lub MCK jeśli kupiłeś bilet na IEM Katowice 2020 jutro i w trakcie weekendu.

Z bólem serca zawiadamiamy, że dziś o 19:45 otrzymaliśmy informację, że, w związku z dynamicznymi zmianami w globalnej sytuacji zdrowotnej, IEM Katowice 2020 odbędzie się bez udziału publiczności, o czym zadecydowało wycofanie zgody na przeprowadzenie imprezy masowej przez Wojewodę Śląskiego.

Szanujemy tę decyzję. Dbanie o zdrowie kibiców, graczy i pracowników jest naszym priorytetem.

Każdy, kto zakupił bilet może zgłosić się po zwrot. Nasz zespół pracuje obecnie nad metodą zwrotu, FAQ i kompletnym poradnikiem, który pojawi się na iem.gg/katowice2020 w najbliższych dniach. Dociera do nas sporo wiadomości i staramy odpowiadać się na wszystkie, dlatego prosimy o cierpliwość.

Jeśli kupiłeś bilet, którego częścią był goodie bag, wyślemy go do Ciebie za darmo. W najbliższych dniach pojawi się odpowiedni formularz na stronie iem.gg/katowice2020.

Po raz pierwszy w historii legendarny Spodek nie będzie wypełniony po brzegi esportowymi kibicami. Nadal jednak prowadzona będzie transmisja z tego wydarzenia w internecie i telewizji. Dołącz do nas na czacie, by mieć pewność, że jesteś częścią tego legendarnego wydarzenia.

Jest nam bardzo przykro z uwagi na zaistniałą sytuację.

Zespół ESL

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię