Strona głównaWiadomościKrwiste wyścigi Carmageddon TDR 2000 za darmo na platformie GOG

Krwiste wyścigi Carmageddon TDR 2000 za darmo na platformie GOG

Bezpłatnie możecie zaciągnąć się zapachem spalonego bieżnika w Carmageddon TDR 2000. Ostrzegamy jednak, że wysmakowany odór przypalanej gumy jest wymieszany z ludzkimi perfumami.

Najbardziej kontrowersyjne wyścigi w historii gier PC – taka oto łatka przylgnęła do serii Carmageddon, wzbudzając w graczach mieszane uczucia. Czy słusznie nadano jej takie honory? Kto jeszcze nie grał, może się przekonać bez jakiejkolwiek opłaty.

Serwis GOG wystartował z promocją na jedną z bardziej krwawych odsłon Carmageddon TDR 2000. Przechodząc na podany odnośnik do akcji staniecie przed szansą dodania wspomnianej gierki do własnego konta. Na uwadze trzeba mieć tylko jedną rzecz – czas. A ten mija nieubłaganie, wyznaczając godzinę do zakończenia promocji. Na przypisanie gry do osobistej biblioteki macie jeszcze około 23 godzin.

Jeśli spodobają Wam się wyścigi okraszone nieograniczoną destrukcją samochodów, które dekorują litry krwi przechodniów, możecie także przytulić pełny pakiet gier z uniwersum Carmageddon zawierający Carmageddon: Max Damage, Carmageddon: Max Pack oraz Carmageddon 2: Carpocalypse Now. A to wszystko za jedyne 33,17 zł.

Przytulacie i ogrywacie, czy jednak wolicie spokojniejsze symulatory?     

Źródło: GOG

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię