Strona głównaGryAktualnościKrytyka graczy doprowadziła do nerfa Krampusa w Call of Duty: Warzone

Krytyka graczy doprowadziła do nerfa Krampusa w Call of Duty: Warzone

Głównym bohaterem zimowego eventu w Call of Duty: Warzone błyskawicznie stał się Krampus, który nie przypadł graczom do gustu. 

Festive Fervor w Call of Duty: Warzone wprowadził do gry Krampusa, okazjonalnie pojawiającego się na mapach i polującego na innych graczy. W multiplayerze potwór poluje na graczy z niewielką liczbą punktów, a w battle royale atakuje bardziej losowo. Tak czy inaczej, większość graczy była mocno sfrustrowana.

Zobacz: Battlefield 2042 oryginalnie zawierał wulkany i trzęsienia ziemi

Krampus wylądował w rezultacie na szczycie listy priorytetów Raven i doczekał się wczoraj znaczących nerfów. Przede wszystkim, jego punkty zdrowia zostały znacząco zmniejszone. Potwora będzie można teraz dużo szybciej zmieść z mapy i wrócić do wypatrywania pozostałych graczy.

Ponadto, Krampus przestanie pojawiać się po czwartym kółku. Kiedy gra zmierza powoli ku końcowi i jest coraz mniej osób na mapie, Krampus da sobie na wstrzymanie i zajmie się nawiedzaniem innego lobby.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVGC
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię