Strona głównaGryAktualnościBattlefield 2042 oryginalnie zawierał wulkany i trzęsienia ziemi

Battlefield 2042 oryginalnie zawierał wulkany i trzęsienia ziemi

DICE miało bardzo ambitne plany względem swojego nowego shootera. Battlefield 2042 miał oferować dużo więcej atrakcji podczas rozgrywki.

Battlefield 2042 cały czas szuka sposobu na odkupienie win po bardzo nieudanej premierze. Tymczasem w internecie pojawiają się kolejne informacje, które przytaczają zapowiedzi deweloperów sprzed ponad roku.

Zobacz: Balans postaci w Diablo 2 zmieni się po raz pierwszy od 11 lat

Z solidną dawką nowości jak zwykle przychodzi Tom Henderson, znany w branży insider. Na swoim Twitterze wspominał ostatnio prezentację DICE z lata 2020 roku, kiedy twórcy oprócz tornada pokazywali również erupcje wulkanu oraz tsunami.

Według Hendersona jest to kolejny szczegóły, który sugeruje, że BF potrzebował więcej czasu, zanim ujrzał światło dzienne. Tornado trafiło ostatecznie do gry i na nim prawdopodobnie skupiło się DICE. Zanim jednak zdążyli dopracować pozostałe planowane elementy, przyszedł czas premiery.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVGC
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię