Strona głównaWiadomościKtoś tu zwariował do reszty. Nvidia rozdaje za darmo Śródziemie: Cień Wojny

Ktoś tu zwariował do reszty. Nvidia rozdaje za darmo Śródziemie: Cień Wojny

Zieloni wystartowali z akcją promocyjną na premierowe Śródziemie: Cień Wojny. Za grę nie zapłacimy ani złotówki, ale by ją zgarnąć trzeba spełnić jeden warunek.

Szumnie zapowiadana kontynuacja przygód Taliona jest na wyciągnięcie ręki za sprawą producenta kart graficznych GeForce. Istotne jest to, że z „zielonej” oferty mogą skorzystać gracze z całego świata. Promocja dotycząca darmowego ezgemplarza Śródziemie: Cień Wojny potrwa do 16 października, więc każdy powinien na spokojnie się załapać. Jednakże Nvidia zamierza sprezentować grę akcji RPG konkretnym graczom.

Kto według Nvidii zasługuje na darmowy kluczyk? Wyłącznie wybrańcy, którzy przed zakończeniem promocji zdecydują się zakupić kartę graficzną z serii GTX 1080 i 1080 Ti. Uwzględniane są również kompletne zestawy wyposażone we wspomniane GPU, a w tym desktopy oraz laptopy. Liczyć się trzeba więc z wydatkiem na poziomie min. 2300 zł, aby móc przytulić grę wartą w chwili premiery około 200 zł.

Dlatego promocja skierowana jest szczególnie do osób chcących przesiąść się na nowiusieńką kartę. Po zakupie automatycznie powinniśmy otrzymać cyfrowy kluczyk. Miejcie na uwadze, że z gry skorzystają tylko właściciele kart 1080 i 1080 Ti, bowiem aktywacja gry przebiega przez sterownik GeForce Experience. Ten z kolei z automatu przypisze nam Śródziemie: Cień Wojny do konta Steam. Handel wtórny będzie więc mocno ograniczony.

Źródło: nvidia.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię