Strona głównaWiadomościKup sprzęt AMD i odbierz nagrody. Doom, Civilization VI, Total War: Warhammer...

Kup sprzęt AMD i odbierz nagrody. Doom, Civilization VI, Total War: Warhammer całkiem za damo

Jeśli planujecie modernizację swojego sprzętu lub zakup nowej maszynki do grania, złóżcie zamówienie przez sieć Komputronik lub ITPromo.pl. Do zakupów niektórych produktów AMD są dokładane klucze do świetnych growych produkcji.

Czy gry przestały Wam działać w najwyższych detalach? A może przy podkręcania karty graficznej doszło do niechcianego spięcia? Jakikolwiek będzie powód wymiany sprzętu komputerowego zainteresujcie się ofertą Komputronika lub ITPromo.pl, bowiem do zamówionych podzespołów i złożonych całych maszyn wciskają darmowe kupony do gier. I to nie byle jakich. Znajdą coś dla siebie zarówno fani ekonomicznych strategii i brutalnych strzelanek.

Nawet do 650 złotych ulokowanych w grach możemy zyskać dokonując zamówienia na kartę graficzną AMD Radeon RX 480, 6 lub 8 rdzeniowy procesor AMD z serii FX, a także składając całą jednostkę z wyżej wspomnianymi podzespołami. Wraz z zamówionym towarem możecie otrzymać Dooma, Civilization VI, Ashes of the Singularity: Escalation, Total War: Warhammer.

Promocja trwać będzie do wyczerpania zapasów lub do 22 kwietnia/21 maja z uwzględnieniem konkretnego tytułu na PC. Według mnie to świetna okazja do tego, by podrasować swojego blaszanego potworka i dodatkowo bez ukrytych kosztów przetestować nowy sprzęt w świetnych gierkach. Darowanemu Doomowi nie zajrzymy w pudełko, gdyż wszystkie gry będą rozdawane w postaci kluczy elektronicznych, które aktywować można jednej z platform wskazanych przez producenta sprzętu. Po więcej informacji odsyłam na stronę amdrewards.com.

Produkt Kody aktywacyjne do gier
6- lub 8-rdzeniowy AMD FX CPU Ashes of the Singularity: Escalation i Total War: Warhammer
Radeon RX 480 GPU Doom lub Sid Meier’s Civilization VI

Źródło: amd

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię