Strona głównaWiadomościLada moment wystartuje darmowy weekend z Ghost Recon: Wildlands

Lada moment wystartuje darmowy weekend z Ghost Recon: Wildlands

Ubisoft wszem i wobec ogłasza, że w ten weekend pobierzemy i pogramy za darmo w najnowszą odsłonę Ghost Recon. Cenowej amnestii towarzyszyć będzie premiera nowego trybu gry.

Boliwia to kraj mlekiem i miodem płynący dla handlarzy narkotyków. Ich sen o idealnym świecie pokrytym białą warstwą proszku zamierza zniszczyć amerykańska jednostka specjalna Ghost Recon. Telenowela o terrorystycznych ciągotach i wybuchowych konfliktach w grze Ghost Recon: Wildlands jest gwarantem wciągającej rozgrywki.

Kto jeszcze nie miał okazji zasmakować boliwijskiej gościnności w trzecioosobowym shooterze, będzie miał ku temu dobrą okazję. Całkiem za darmo i bez ukrytych kosztów przez najbliższy weekend (zaczynając od jutra) Ghost Recon: Wildlands będzie dostępny dla wszystkich klientów platformy Uplay. W tym czasie będzie można kupić na własne potrzeby „działkę” w postaci cyfrowego klucza z 50% upustem.

Okres darmowego grania zbiegnie się z premierą nowego trybu gry dla 8 graczy. W menu za moment wyświetli się tryb PvP Ghost War, który wzbogaca spektrum rozgrywki o multiplayerowe doznania. Dwa teamy bedą mogły rywalizować w formule 4v4 w specjalnie dopasowanych do tego mapach. Do dyspozycji graczy zostanie oddanych kilka lokalizacji oraz 12 klas postaci.

Mimo mieszanych ocen, odpowiednio dozowany Ghost Recon: Wildlands potrafi wprowadzić w dobry humor i stan euforii. Tylko starajcie się go nie przedawkować, ok?

Źródło: eurogamer.net

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię