Strona głównaEsportLAN-owe finały Polskiej Ligi Esportowej tym razem otwarte dla widzów

LAN-owe finały Polskiej Ligi Esportowej tym razem otwarte dla widzów

Już za chwilę, już za moment rozpoczną się rozgrywki Polskiej Ligi Esportowej. Najlepsi gracze CS:GO i LoL-a będą walczyć o miano najmocniejszych w naszym kraju. Do tego dojdzie na finałach LAN-owych, na które awansują 4 czołowe drużyny. Już wiemy, gdzie zostaną one rozegrane.

Trzeba przyznać, że z roku na rok Polska Liga Esportowa staje się coraz ciekawsza. Pierwszy sezon miał swój finał w trakcie rozgrywek online, co nie pasowało do rozmachu zawodów. Dlatego kolejna odsłona, a przynajmniej jej finałowa część, została rozegrana już w Warszawie. Niestety, wstęp miały tylko media i same drużyny. Finały 3. sezonu, który za chwilę się rozpocznie, tym razem będą obserwowane przez widzów.

Organizatorzy poinformowali, że finały 3. sezony Polskiej Ligi Esportowej zostaną rozegrane w Kielcach, w trakcie GameOn. Impreza zaplanowana jest na 23-24 czerwca tego roku. To właśnie wtedy najlepsze drużyny CS:GO i League of Legends powalczą o główne trofeum. Przy okazji warto wspomnieć, że samo GameOn to również targi dla miłośników elektroniki i esportu. Jeśli wcześniej chcielibyście obejrzeć polską czołówkę, to jedna kolejka PLE zostanie rozegrana w trakcie Good Game w Warszawie, w dniach 20-22 kwietnia.

Źródło: Polska Liga Esportowa

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię