Strona głównaWiadomościRozrywkaLauren S. Hissrich powinna zdaniem widzów zostać zwolniona z prac nad Wiedźminem....

Lauren S. Hissrich powinna zdaniem widzów zostać zwolniona z prac nad Wiedźminem. Powstała nawet petycja

Fani Wiedźmina mają dość. 2. sezon serialu stworzonego przez Netflix sprawił, że powstała petycja, domagająca się odsunięcia Lauren S. Hissrich od prac nad kolejnymi częściami.

Lauren S. Hissrich od początku pracuje jako showrunnerka serialowego Wiedźmina i jest z nim nierozerwalnie kojarzona. Zarówno Netflix jak i Andrzej Sapkowski wydają się być bardzo zadowoleni z tego jak toczy się serial. Niestety, ich zdania nie podziela wielu widzów, krytykując drugi sezon, jako dużo gorszy niż pierwszy i nijak się niemający do książek oraz uniwersum stworzonego na ich podstawie w grach.

Zobacz: The Witcher: Blood Origin – zdjęcia do prequela Wiedźmina zakończone

Z tego niezadowolenia powstała petycja, której autorzy oraz sygnatariusze domagają się zwolnienia Hissrich. Ich zdaniem kompletnie ignoruje ona powiązania historii z książkami, a serial służy jej jedynie do realizacji własnych pomysłów. Do tego momentu petycję podpisało 5850 widzów i liczba ta stale rośnie, aczkolwiek trzeba pamiętać, że powstała 2 lata temu – za czasów pierwszego sezonu. Jednak ciągle pojawiające się nowe podpisy każą wierzyć, że 2. sezon podtrzymał niezadowolenie widzów. Tekst petycji, której autorzy domagają się nie tylko zwolnienia showrunnerki, ale zmiany praktycznie każdego aspektu serialu, znajdziecie tutaj.

Lauren S. Hissrich

Waszym zdaniem taka petycja ma sens czy jest tylko narzekaniem garstki ludzi, którzy stanowią niewielki ułamek wszystkich widzów?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię