Strona głównaGryAktualnościLeague of Legends: twórcy przygotowują kolejną postać?

League of Legends: twórcy przygotowują kolejną postać?

League of Legends prawdopodobnie przygotowuje się na pojawienie kolejnej postaci – Seraphine. Powstały nawet jej konta społecznościowe.

To bardzo bogaty rok dla League of Legends. Najnowszą na Summoner’s Rift jest Yone, postać dedykowana środkowej alei. Wygląda na to, że wkrótce pojawi się kolejna, dla której stworzono już konta na Twitterze i Instagramie. W grze powinna zadebiutować jeszcze przed tegorocznym turniejem Worlds. Nie wiadomo o niej póki co zbyt wiele, oprócz tego, że będzie 152 postacią w grze, i że ma dość oryginalną promocję.

Według informacji zawartych na jej kontach społecznościowych, Seraphine jest “aspirującą autorką piosenek i producentką”. Od pewnego czasu mówiło się już, że kolejna postać będzie związana ze światem muzyki. Seraphine tweetowała już o swoich piosenkach i mieszkaniu w Los Angeles, pokazywała też swojego kota. Na jej social mediach możemy znaleźć covery kilku utworów i przejść na jej Soundclouda. Póki co ciężko powiedzieć, czy z taką biografią będzie pasowała do świata League of Legends.

League of Legends Seraphine

Jeden z brazylijskich fanów gry mówił, że Riot Games wypuści postać, która będzie “wyjątkowym magiem”. Czy mówił o Seraphine? Riot Games zdradziło, że ma plan wypuszczać po jednej postaci dla każdej roli co roku, zaczynając od aktualnego sezonu w grze. Ostatnio LoL otrzymał top-lanera, junglera, mid-lanera, planowana jest postać pod ADC, a Seraphine prawdopodobnie będzie supportem.

Zobacz: Poznaliśmy umiejętności nowej postaci League of Legends

Oficjalnie nic o nowej postaci nie wiadomo, ale jej konto ma kilka połączeń z Riot Games. A jej talenty muzyczne mogą się okazać przydatne na scenie Worlds 2020.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię