Strona głównaGryAktualnościNowy film potwierdza – Senna nową bohaterką League of Legends

Nowy film potwierdza – Senna nową bohaterką League of Legends

Wkrótce do League of Legends dołączy nowy bohater. Do tej pory Riot Games karmiło nas delikatnymi sugestiami i małymi teaserami. Teraz firma pokazała nieco więcej i chyba jasno dała do zrozumienia, że to właśnie Senna będzie nowym herosem.

Kim jest Senna? W uniwersum League of Legends to żona Luciana. Jednak jej dusza została złapana w latarnię Thresha. Na najnowszym wideo – nazwanym Dark Passage – możemy zobaczyć, jak Lucian rusza na poszukiwania Thresha na Wyspach Cienia (Shadow Isles). Przez chwilę wspomina też moment, w którym jego rywal złapał duszę Senny. Na końcu wiadomości strzelec mówi, że czas to zakończyć.

Zobacz: W LoL-a gra więcej osób niż w 10 najpopularniejszych gier na Steamie razem wziętych

To kolejna sugestia, że to właśnie Senna będzie nową bohaterką League of Legends. Już wcześniej Lucian otrzymał nowy rozdział swojej historii pt. Homebound. Te zazwyczaj pojawiają się przed prezentacją nowej postaci i są z nią ściśle związane. Poza tym imię Senna – prawdopodobnie przez przypadek – pojawiło się w chińskiej wersji klienta PBE do League of Legends.

W najbliższą środę (16 października) Riot Games ma zaprezentować dokładną mapę z terminami prezentacji nowych postaci. Jako pierwsza na liście powinna być właśnie Senna. Kto zadebiutuje po niej? Tego póki co nie wiem. Na razie gracze żyją Worldsami i nadchodzącymi zmianami dla Volibeara i Fiddlesticksa.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię