Strona głównaGryLegenda klasyków Lemmings za darmo w sklepie Microsoft

Legenda klasyków Lemmings za darmo w sklepie Microsoft

Weteranów nie trzeba chyba zachęcać do jej pobrania. Natomiast młodym graczom wystarczy powiedzieć, że to najsłynniejsza gra logiczna w historii branży, którą choć raz trzeba odpalić…

Takich gier jak Lemmings już się dzisiaj nie tworzy. Prosta z natury, za to piekielnie dobra z rozgrywki. To niczym obowiązkowa lektura odpowiadająca pasji do gier logicznych. Jeśli i Wy kultywujecie ten gatunek, to polecamy czym prędzej zabrać się za jej „czytanie”.

W trakcie zabawiania się z klasyką naszym zadaniem będzie zaliczenie 120 poziomów, w ramach których mamy przeprowadzić grupkę migrujących lemingów (skrzatów) przez zmyślnie zaprojektowane lokacje. A w nich pełno pułapek, nierówności terenu zmuszających gracza do opracowania specjalnego planu wędrówki. W jego realizacji pomogą nam umiejętności przypisywane na bieżąco do lemingów. Aby przejść z jednego punktu do drugiego czasem poświęcimy jednostkę do zniszczenia przeszkody, innym razem zbudujemy most prowadzący do wrót wolności.

Lemmings można wypożyczyć na zawsze z biblioteki Microsoftu nie dość, że na zawsze, to na dodatek za darmo. Wystarczy zalogować się na stronie, obiecać, że nie odłożymy gry, dopóki nie uratujemy wszystkich lemingów, a na koniec skorzystać z opcji „pobierz”.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię