Strona głównaGryAktualnościLegenda polskiego rapu szuka kompanów do gry w Warface - darmową strzelankę...

Legenda polskiego rapu szuka kompanów do gry w Warface – darmową strzelankę od Crytek

Pewnie większość z Was jest nieco zbyt młoda by to pamiętać, ale w 1999 roku powstał zespół K.A.S.T.A. W jego skład wchodziły legendy polskiego rapu, między innymi Waldemar “Wall-E” Kasta. Teraz Wall-E zamienił mikrofon na pada i wcale się tego nie wstydzi.

Granie w gry już od pewnego czasu przestało być synonimem obciachu, a od momentu, gdy esport zaczął przynosić ogromne dochody, coraz więcej osób deklaruje się otwarcie jako gracze. I to pomimo faktu, że wielu dalej chciałoby w grach upatrywać całego zła tego świata.

Do bycia zapalonym graczem otwarcie przyznaje się między innymi raper Waldemar “Wall-E” Kasta. Nie przeszkadza mu w tym nawet fakt, że jest już po 40-tce. Co ciekawe, teraz każdy ma okazję zagrać z nim na jednym serwerze, o ile gracie w strzelaninę Warface studia Crytek. Gra jest darmowa i wyszła na niemal wszystkie platformy z wyjątkiem Nintendo Switch. Wall-E upodobał sobie wersję na PlayStation 4 i to do gry w tę wersję zaprasza wszystkich zainteresowanych:

To będzie niby dziwny post ale nie jest reklamą i w sumie nie jest mi wstyd 🙂 . To że jestem już po 40 tce i wciąż gram…

Opublikowany przez Waldemar Kasta Piątek, 16 sierpnia 2019

Zainteresowani pograniem z legendą polskiego rapu?

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię