Strona głównaWiadomościLenovo przyspieszy nasze gierki z konfigurowalnym desktopem Legion Y720 Tower

Lenovo przyspieszy nasze gierki z konfigurowalnym desktopem Legion Y720 Tower

Pojawiły się nowe warianty popularnej stacji komputerowej. Zamiast duetu Intela z Nvidią wewnątrz możemy znaleźć czerwony zaprzęg AMD.

Pewnie znowu powiecie, że gotowce to samo zło. Po części może i macie rację psiocząc na ofertę Lenovo, bowiem pozbawia nas radochy własnego złożenia komputera. Aczkolwiek kompletne zestawy mają jedną zasadniczą przewagę nad pojedynczymi podzespołami – w erze zawyżonych cen kart graficznych i pamięci RAM często za przygotowanego gotowca wydamy mniej pieniędzy.

W przypadku Legion Y720 Tower możemy nabyć komputer do gier już od 4099 zł. Manifest tego oto blaszaka obejmuje kilka wariantów konfiguracji. Decydując się na zestaw „eko” otrzymamy konika ze stajni Nvidii GTX 1050 Ti lub czerwonego wierzchowca z hodowli AMD Radeon RX570 4/8 GB. Kto będzie mógł pozwolić sobie na większy wydatek zainteresuje się GTX 1060 6 GB lub jeszcze szybszą kartą GTX 1070 8 GB. Do wyboru jest również pełna paleta procesorów począwszy od 7. generacji Core i5-7400, i7-7700, a skończywszy na wersji z AMD Ryzen 7 1800X i Ryzen 5.

Specyfikację Y720 Tower wzbogaci przyzwoita płyta główna (niewymieniona przez producenta), która obsłuży nawet do 64 GB RAM. W wersji z procesorem Intel otrzymamy do 32 GB, zaś z AMD do 16 GB.   

W obudowie o wymiarach 478.9 x 503.5 x 206.4 mm zamontujemy odpowiednio duży magazyn na gierki. Wpakujemy do obudowy zarówno dysk HDD do 2 TB oraz SDD do 512 GB. Dzięki obsłudze technologii Intel Optane zmusimy twardziela do nieco szybszej pracy, wiążąc go braterstwem woluminów z towarzyszącym mu dyskiem SSD.

Rzecz jasna, nie mogło obyć się w gotowcu bez interesujących dodatków. W cenie kompa dostaniemy zainstalowany system operacyjny Windows 10 Home i sądząc po fotografii sprzętu, w środku czekać na nas będzie zakręcona niespodzianka w postaci sporego wiatraka zamieszczonego z tyłu obudowy.

Legion Y720 Tower polecany jest przede wszystkim osobom, które chciałyby uniknąć samodzielnego składania komputera i przejść od razu do gamingu.  

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię