Strona głównaWiadomościLepsze animacje regularnych czynności w grze Wiedźmin 3 dzięki modowi Complete Animations

Lepsze animacje regularnych czynności w grze Wiedźmin 3 dzięki modowi Complete Animations

Od dziś Geralt ostrzy nożyki, pije na umór i zajada się smakołykami z Redanii z o wiele większą gracją. Zawdzięczamy to niezależnemu moderowi, który na własną rękę poprawił system animacji.

Nie da się zaprzeczyć, że Wiedźmin 3 to gra idealna, na której będą się wzorować kolejne pokolenia deweloperów. Aczkolwiek nawet ideały mają swoje słabe strony, które z czasem są naprawiane przez producentów. W przypadku Wiedźmina 3 nie możemy już liczyć na patche i aktualizacje, bowiem twórcy zamknęli już rozdział z Geraltem, poświęcając prawie cały sztab osób na Gwinta i Cyberpunk 2077. Na szczęście pozostają jeszcze niestrudzeni fani, gotowi wziąć na siebie ciężar modyfikacji poprawiających rozgrywkę.

Tym razem bohaterem historii jest stefan3372. Nie wiemy, jak wygląda, jakim jest człowiekiem, lecz strzelamy w ciemno, że lubi serię o Wiedźminie. Swoją miłość do gry wyraził modem Complete Animations, który poprawia oraz dodaje animacje czynności wykonywanych Geraltem.

Po zainstalowaniu autorskiej paczki będziemy delektować się widokiem spożywanych posiłków, opróżnianych butelek z gorzałką, ostrzenia mieczy i nakładania nań zabójczego oleju. Twórca postarał się również wzbogacić animacje przeszukiwania obiektów zawierających przedmioty (martwe ciała, skrzynki, etc.). Ponadto uzyskamy dostęp do wszystkich animacji dzięki panelowi w grze.

Aby niniejszy mod działał poprawnie należy pliki instalacyjne wypakować do głównego folderu z grą. Nowe animacje współpracują z wieloma innymi modami, więc nie ma mowy o niechcianych crashach.

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię