Strona głównaGryLife is Strange 2 w premierowym zwiastunie "braci się nie traci"

Life is Strange 2 w premierowym zwiastunie „braci się nie traci”

Już za parę dni, za dni parę odpalimy w pierwszy odcinek Life is Strange 2. Czy twórcy raz jeszcze zagrają na naszych emocjach?

Braterstwo to swoista więź, narzucająca na ludzi pewne radykalne reguły życia. Dla brata zrobi się wszystko, nawet rzeczy spychające na drogę, z której nie ma ucieczki. W imię tej zasady postąpi Sean w Life is Strange 2, uciekając do Meksyku ze swoim młodszym bratem.

Ucieczka z miejsca zbrodni będzie dopiero początkiem trudnych decyzji w grze. Podobnie jak w pierwszym sezonie twórcy dość często będą rzucać nas w niebezpieczne sytuacje, jak i pozornie proste sceny, które odbiją się na dalszych losach Seana i Daniela oraz osobach napotkanych w trakcie podróży. Ponieważ LiS 2 sklasyfikowano do gier przeznaczonych dla pełnoletnich graczy, można się spodziewać o wiele dramatyczniejszej historii niż w pierwszej części.

Emocji nie powinno więc zabraknąć. Z tymże trzeba mieć na uwadze, konsekwencje swoich czynów. Będą one prowadzić do jednego, konkretnego zakończenia, tak, jakbyśmy sami spisywali scenariusz dla głównych postaci.

Naszą przygodę z Life is Strange 2 rozpoczniemy już 27 września.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię