Strona głównaGryLife is Strange 2 zapowiada się na świetną kontynuację przygodówki

Life is Strange 2 zapowiada się na świetną kontynuację przygodówki [zwiastun fabularny]

Nowi bohaterowie, tajemnice i nadnaturalne moce… Mówimy więc o starej recepturze budowania klimatu, który pozwolił wynieść się LiS na wyżyny w gatunku przygodówek.

W kalendarzu fanów Life is Strange dzień premiery pierwszego odcinka drugiego sezonu z pewnością jest już zakreślony. Ten moment nadejdzie już niebawem, a dokładnie 27 września. Dotychczas nie mieliśmy żadnych szczegółów oprócz oficjalnej daty ujawnionej na krótkim teaserze, lecz teraz wszystko się zmienia. Twórcy zaprezentowali pierwszy materiał zdradzający bohaterów i fabułę.  

[you tube=RQqulifdDrQ]

Na horyzoncie nie widać Max i Chloe’y. Ich miejsce zajmą dwaj bracia, 9-letni Daniel i 16-letni Sean. Studio Dotnod Entertainment zamierza opowiedzieć nam historię ucieczki chłopców z Seattle do Meksyku, której motorem było kuriozalne wydarzenie z policją w tle. Trzeba założyć, że winę za to ponosi któryś z braci, bowiem podobnie jak Max posiada potężną moc. W tym przypadku nieco bardziej nastawioną na destrukcję? 

Mimo że główne role przejmą nowe postaci, to jest spora szansa na zespolenie obydwu części. Możliwe, że bohaterowie wędrujący południowym szlakiem USA odwiedzą stan Oregon, a tam wymyślone miasteczko Arkadia Bay. Tak podpowiada logika, a także deweloper, który jednoznacznie na swoim blogu potwierdził, że wszystkie części z uniwersum LiS zostaną połączone w jedną całość.    

Źródło: engadget.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię