Strona głównaGryGameplay z World War 3 – rozwałka pod Pałacem Kultury i w...

Gameplay z World War 3 – rozwałka pod Pałacem Kultury i w Złotych Tarasach

World War 3 polskiego studia The Farm 51 to chyba jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji przez graczy mieszkających w kraju nad Wisłą. Już na pierwszych materiałach gra prezentowała się bardzo zachęcająco, ale teraz dostaliśmy porządny gameplay, który jeszcze dodatkowo rozbudza nadzieje. 

Najnowszy trailer wylądował na oficjalnym kanale World War 3 na YouTubie. Możemy na nim zobaczyć gameplay w wersji alpha. Na 2,5-minutowym materiale możemy zobaczyć jak będzie prezentować się walka zarówno z perspektywy żołnierza poruszającego się o własnych siłach, jak i zasiadającego za sterami jednego z pojazdów. 

To, co zwraca szczególną uwagę, to kilka ciekawych rozwiązań. Po pierwsze, gra pozwala na rozglądanie się na boki przy jednoczesnym kontynuowaniu biegu w ustalonym kierunku. Niby drobiazg, ale raczej rzadko spotykany w podobnych strzelankach. Poza tym twórcom zależało, aby zmienić nieco pojedynki z czołgami i innymi pojazdami. Nadal mają one ogromną przewagę nad piechotą, ale jeśli nie dysponujemy tzw. bazooką, to przynajmniej możemy zniszczyć ich optykę, co znacząco utrudnia celowanie. Ciekawe i przede wszystkim oryginalne podejście.

[you tube=hTawLr62caw]

Bardziej spostrzegawczy gracze na filmie zauważą charakterystyczne elementy Warszawy, np. Pałac Kultury oraz Złote Tarasy. Gra powstaje przy współpracy ze specjalistami od militariów. Dlatego kładzie duży nacisk na realizm, np. realistyczną balistykę oraz wyposażenie żołnierzy. Premiera została zaplanowana na 2019 rok. 

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię