Strona głównaGryAktualnościLife is Strange: True Colors oraz remaster poprzednich części zapowiedziane

Life is Strange: True Colors oraz remaster poprzednich części zapowiedziane

W trakcie dzisiejszego pokazu Square Enix, zapowiedziano kolejną grę z serii Life is Strange: True Colors. Znamy datę premiery, gracze dostaną też coś ekstra.

Life is Strange: True Colors pojawi się 10 września tego roku na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Google Stadia. Studiem odpowiedzialnym za grę jest Deck Nine, które wcześniej pracowało nad Before the Storm. W nowej grze wcielimy się w Alex Chen, amerykankę azjatyckiego pochodzenia z nadprzyrodzonymi umiejętnościami doświadczania, wchłaniania i manipulowania emocjami, jakie odczuwają inni ludzie. Historia kręci się wokół tajemniczej śmierci jej brata.

Life-is-Strange-True-Colors

W przeciwieństwie do poprzednich gier z serii, wszystkie epizody nowego LiS będą dostępne od razu po premierze. Oznacza to, że gracze mogą zagrać w całość za jednym razem, albo podzielić sobie historię zgodnie z epizodami w niej.

Zobacz: Twórcy Life is Strange pracują nad nową grą

Oprócz kompletnie nowej przygody, Square Enix zapowiedziało LiS Remastered Collection – kompilację usprawnionych wersji poprzednich dwóch gier z serii. Usprawnienia mają polegać na poprawionej grafice oraz animacjach postaci. Remastery nie otrzymały jeszcze daty premiery, ale wydawca celuje w jesień tego roku. Kolekcja ma się pojawić na PC, PS4, Xbox One oraz Google Stadia. Gra będzie darmowa dla nabywców True Colors w edycji Ultimate, ale także dostępna jako kompletnie samodzielny produkt.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię