Strona głównaGryAktualnościLineage Eternal – będzie rewolucją kończącą z Pay2Win

Lineage Eternal – będzie rewolucją kończącą z Pay2Win

NCSoft zaprezentował raport finansowy przedstawiający wzrost dochodów z Gulid Wars 2. Jednak znalazły się tam inne ciekawe informacje na temat Lineage Eterlan.

Gra obecnie znana jako Project TL, czyli Lineage Eternal trafi do graczy w drugiej połowie przyszłego roku. Będzie to premiera globalna i od razu na PC i konsolach. Co więcej, koreańskie studio zmienia podejście do swoich gier. Od teraz wszystkie tytuły będą miały premiery na całym świecie. Oznacza to koniec różnic pomiędzy wydaniami w Korei, Europie i USA, które czasem dochodziły nawet do kilku lat.

Zobacz: GeForce NOW – teraz odpalisz gry ze Steam na Xbox, oprócz jednej

NCSoft planuje również wprowadzić NFT i technologię blockchain do swoich gier. Na początek tylko w formie testowej. Zmieni to podejście z Pay2Win na PayToEarn. Tym samym firma chce zrezygnować z mikrotransakcji.

W planach jest także mocniejsze działanie na rynku zachodnim, gdzie obecnie ich gry przyjmowane są średnio. Jak podaje deweloper średni dzienny przychód z Lineage W pierwszym tygodniu od premiery wyniósł w przeliczeni około 40 milionów złotych. Co jest najwyższym wynikiem w historii firmy. NCSoft spodziewa się osiągnąć w tym kwartale rekordowe wyniki finansowe.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię