Strona głównaWiadomościRozrywkaLoki – znamy już datę premiery kolejnego serialu Marvela

Loki – znamy już datę premiery kolejnego serialu Marvela

Disney+ oficjalnie ujawnił datę premiery serialu Loki z Tomem Hiddlestonem. Została ona przesunięta z maja na czerwiec.

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się dzisiaj, Disney+ zaprezentował niektóre ze swoich nadchodzących seriali i odpowiedział na pytania gości. Wśród prowadzących znalazł się również Kevin Feige z Marvel Studios. Wśród prezentowanych materiałów znalazł się serial Loki, którego premiera na platformie Disney+ została wyznaczona na 11 czerwca, czyli nieco później niż wcześniej planowano.

Serial będzie odpowiadał historię Lokiego, boga kłamstw i psot, który wychodzi z cienia swojego brata Thora. Akcja serialu dzieje się po wydarzeniach z Avengeres: Endgame. U boku Hiddlestona wystąpią także Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Sophia Di Martino, Wunmi Mosaku i Richard E. Grant. Scenarzystą serialu jest Michael Waldron, za reżyserię odpowiada Kate Herron.

Zobacz: CD Projekt RED walczy z tweetami prowadzącymi do kodu źródłowego Gwinta

Herron ujawniła wcześniej, że Loki będzie zupełnie nową częścią MCU. Złośliwa postać ma pojawiać się w różnych momentach historii ludzkości, wpływając na wydarzenia historyczne. Mówi się, że serial łączy się z wydarzeniami z Doctor Strange i Multiverese of Madness, które ma wejść na ekrany kin 25 marca 2022 roku.

Niewiele szczegółów jest znanych na temat związku Lokiego z filmem MCU, ale wiemy, że sequel Doktora Strange będzie również powiązany z wydarzeniami ze Spider-Mana 3 i WandaVision. Mutliverse ma być z kolei tematem przewodnim czwartej fazy MCU.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię