Strona głównaGryAktualnościLords of the Fallen 2 – kiedy premiera?

Lords of the Fallen 2 – kiedy premiera?

CI Games planuje wydanie Lords of the Fallen 2 w 2023 roku. A jeszcze w tym roku ma ruszyć kampania marketingowa promująca grę.

Pierwotnie CI Games zapowiadało, że kontynuacja Lords of the Fallen trafi do sprzedaży jeszcze w 2022 roku. Jednak ostatecznie na grę będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Podczas ostatniej konferencji z inwestorami, firma poinformowała, że premiera gry zaplanowana jest na przyszły rok. Jak zapewniają twórcy, prace idą zgodnie z planem.

Marek Tymiński, prezes CI Games powiedział:

Lords of the Fallen 2 to nasz największy projekt. Kampanię marketingową rozpoczniemy w trzecim kwartale tego roku, natomiast premierę planuję w 2023 roku. Produkcja gry idzie zgodne z planem.

Tymiński dodał także, że na drugą odsłonę przewidziany jest znacznie większy budżet niż na część pierwszą. Wtedy to koszt produkcji wyniósł 42 miliony złotych.

Zobacz: Max Payn powraca – Rockstar dogadał się z Remedy

Dwójka trafi na PC oraz nową generację konsol. Gra nie będzie dostępna na PS4 i Xbox One. Więcej z pewnością dowiemy się w drugiej połowie roku. Kampania marketingowa ma wystartować w III kwartale.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię