Strona głównaGryAktualnościLost Ark - Amazon zapowiada marcową aktualizację. Nadchodzi nowa aktywność

Lost Ark – Amazon zapowiada marcową aktualizację. Nadchodzi nowa aktywność

Od premiery Lost Ark nie minął jeszcze nawet miesiąc, a Amazon już zapowiada nowy content. W marcu do gry trafi obszerna aktualizacja.

Lost Ark jest w bardzo wyjątkowej sytuacji, ponieważ zachodnia wersja gry wyszła tylko z częścią contentu, jaki ma aktualnie do zaoferowania Korea. W najbliższym czasie nowe MMORPG będzie więc stopniowo gonić Azję i powoli zmierzać do momentu, kiedy zawartość będzie pojawiała się w obu regionach jednocześnie.

Zobacz: Ma 70 lat i blisko 20 tys. godzin w Skyrim

Zanim jednak to nastąpi, czeka nas wiele dużych aktualizacji. Jedna z nich, której szczegóły zdradził wczoraj Amazon, zadebiutuje jeszcze w marcu. Nadchodzący patch wprowadzi dwie, duże nowości.

Pierwsza z nich to kolejny content fabularny, Kadan. Jeżeli na swojej głównej postaci skończyliście Feiton, będziecie mogli odblokować nową linię questów. Prowadzi ona na dwie wyspy, których zawartość wymaga co najmniej 1100 item levelu.

Oprócz nowych wysp do gry trafi kolejna, endgame’owa aktywność, Abyss Raid. Podobnie jak w Guardian Raidach, grupa graczy stanie przeciwko jednemu, silnemu przeciwnikowi. Abyss Raidy wymagają ośmiu osób i stawiają im znacznie większe wyzwanie niż Guardiany.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię