Strona głównaGryAktualnościSifu w trzy tygodnie przekroczyło milion sprzedanych kopii

Sifu w trzy tygodnie przekroczyło milion sprzedanych kopii

Pozornie niewielka gra twórców Absolvera sprzedaje się rewelacyjnie. Milion kopii Sifu poszło w świat w zaledwie trzy tygodnie. 

Sloclap pochwalił się swoim sukcesem i przy okazji dostarczył nam kilka statystyk. Od premiery Sifu 8 lutego gracze spędzili w grze ponad 10 milionów godzin. Ponad 45% graczy przeszło pierwszy poziom, a 150 tysięcy osób dotarło do samego końca.

Zobacz: GTA Trilogy – aktualizacja wprowadza ponad 100 poprawek

Możliwości Sloclap ponzaliśmy jeszcze w 2017 roku, kiedy światło dzienne ujrzała ich pierwsza, równie wyjątkowa bijatyka. Nowa gra zyskała jednak dużo większą popularność. Jednym z powodów tego sukcesu był duży poziom trudności i wymagający gameplay. Gracze docenili wyzwanie i jak się okazuje, wielu z nich postanowiło spróbować swoich sił w grze Sloclap.

Szczególnie imponuje fakt, że Sifu odniosło tak duży sukces w lutym. Zaledwie dwa dni później pojawił się Dying Light 2, potem Lost Ark, Horizon Forbidden West, Elden Ring i Grid Legends. Mimo przepełnionego premierami miesiąca, Sloclap wciąż osiągnęło bardzo duży sukces.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię