Strona głównaGryAktualnościLuigi’s Mansion 3 na Nintendo Switch trafi jeszcze w tym roku

Luigi’s Mansion 3 na Nintendo Switch trafi jeszcze w tym roku

Końcówka 2019 zapowiada się na okres pełny świetnych tytułów.

Dostaliśmy Animal Crossing, niedługo położymy swoje ręce również na nowym Luigi’s Mansion. Teraz pozostaje już tylko zaczekać na Bayonettę 3 oraz Metroida.

Zobacz: Nintendo na E3 2019 zapowiada sequel Legend of Zelda: Breath of the Wild

Chociaż dla większości mainstreamowych fanów Nintendo to zawsze Mario był na pierwszym miejscu, ten wyższy, bardziej zielony koleżka też zbudował wokół siebie całkiem solidną społeczność. Pewnie dlatego na tegorocznym E3 Nintendo poświęciło Luigi’s Mansion 3 stosunkowo dużo czasu.

Zobaczyliśmy fragmenty rozgrywki, cały wstęp fabularny oraz kilka postaci, które będą przewijać się przez całą grę. Dowiedzieliśmy się również, że nową odsłonę serii przejdziemy również w co-opie. Drugi gracz wcieli się bowiem w rolę… Gooigiego.

Nie mamy jeszcze konkretnej daty premiery. Nie jest to jednak ostatni Direct w tym roku dla Nintendo, a hasło „later this year” powinno zostać przez wydawców rozwinięte przy najbliższej okazji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię