Strona głównaGryAktualnościPoznaliśmy oficjalną datę premiery Animal Crossing na Nintendo Switch

Poznaliśmy oficjalną datę premiery Animal Crossing na Nintendo Switch

Fani wreszcie dostali to, na co czekali od ponad roku.

Jeżeli zapytalibyście miłośnika Nintendo o to, jakiej gry brakuje jeszcze na ich przenośnej konsoli, pewnie 90% z nich powiedziałoby o Animal Crossing. Dlatego z takim entuzjazmem do ogłoszenia nowej odsłony serii podchodziła cała społeczność. I również dlatego wszyscy zawiedzeni byli ciszą, jaka nastąpiła chwilę później.

Zobacz: Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi w końcu na Nintendo Switch

Na szczęście nie ma lepszego momentu w branży gier, żeby przełamać długą ciszę, niż targi E3. Nintendo postanowiło odezwać się wtedy, kiedy mieli dla nas jakieś konkrety. Dostaliśmy krótkie fragmenty rozgrywki, ładną grafikę oraz datę premiery.

Animal Crossing: New Horizons światło dzienne ujrzy 20 marca przyszłego roku. Jak przyznało samo Nintendo, później niż zamierzali. Jeżeli dodamy do tego moment, kiedy dowiedzieliśmy się o nowej odsłonie serii, faktycznie minęło trochę czasu. Z drugiej jednak strony, może faktycznie twórcy planują zadbać o dostarczenie solidnego, udanego i w pełni działającego produktu?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię