Strona głównaWiadomościMacie problem z Getting Over It? Najlepsi kończą tytuł w 2 minuty...

Macie problem z Getting Over It? Najlepsi kończą tytuł w 2 minuty…

Różni po tym świecie chodzą gracze. Jedni szukają tytułów graficznie doskonałych, inni stawiają na fabułę, są też tacy co nie potrafią żyć bez zaliczenia przynajmniej jednego questa dziennie. Istnieje też jeden, specyficzny podgatunek homo gamers. Niewielka grupa ludzi, którzy lubią gdy ogrywany tytuł zadaje im ból. Nie, tym razem nie mówimy tutaj o Dark Souls…

Ci nieco starszej daty wyjadacze internetowych fenomenów zapewne kojarzą malutką, flashową produkcję o niewiele mówiącej nazwie QWOP. Specyficzny „symulator”, zaskakujący prostotą sterowania ma na celu tylko jedno – uświadomić nas w możliwie dotkliwy sposób iż nie jesteśmy w stanie poprawnie kontrolować własnych rąk a przez to – przebiec w grze więcej niż parę metrów. Dalej nic nie świta? Łapcie więc TEN link i nadróbcie zaległości.

Noga, pupa, twarz, noga, pupa, twarz, noga, pupa… i tak do białej gorączki. Oczywiście tytułów stawiających na możliwie sprawne wytrącenie nas z psychicznej równowagi jest wiele, wśród produkcji małobudżetowych niedawno królował Flappy Bird, a i segment AAA mocno pamięta serię Dark Souls. Od niedawna QWOP może pochwalić się młodszym braciszkiem, czyli produkcją nietypową, nazwaną Getting Over It, autorstwa jednego z największych psycholi świata gamedevu – Bennetta Foddy.

Sprawdźcie również niedawny hit – Cuphead. Z pewnością skutecznie zwalczy wasz problem z niskim ciśnieniem.

Za niecałe 30zł nabyć możecie produkt, idealny wręcz do upokorzenia znajomych podczas towarzyskiego wieczorku, odnajdujący się również jako genialny substytut kofeiny i mniej legalnych stymulantów. W czym tkwi czar? Jak zawsze w pozornej prostocie i łatwości. Magię produkcji zademonstrował szerokiemu gronu chociażby najbardziej znany gracz świata – PewDiePie:

[you tube=ISpmBbzrshM]

Zaintrygowani? Acziwków gra w sobie zbyt wielu nie zawiera (nieprzypadkowo), tak więc ustawcie sobie dodatkowy, który śmiało nazwać można platyną. Najlepsi pokonują Putina w garnku zaledwie w delikatnie ponad 2 minuty… Jak wygląda speedrun?

[you tube=6hkYO1T2Zo4]

Autor niniejszego newsa nie ponosi odpowiedzialności za powstałe w skutek zmagań w grze Getting Over it szkody na ciele, psychice oraz mieniu. 

Źródło: gram.pl

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Szymon Nocoń
Redaktor, Testy wideo, Dział esport i gry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię