Strona głównaWiadomościMafia: Edycja Ostateczna otrzymała właśnie pierwszą aktualizację z nowymi funkcjami.

Mafia: Edycja Ostateczna otrzymała właśnie pierwszą aktualizację z nowymi funkcjami.

Mafia: Edycja Ostateczna, w najnowszej aktualizacji otrzymała kilka ciekawych dodatków, jak podaje studio Hangar 13, zależało im, żeby rozgrywka była bardziej imersyjna i pozwalała lepiej wczuć się w klimat Mafi.

Pierwszym dodatkiem, który ma wzmocnić nasze doznania z gry, jest tryb Noir. Gra wtedy przybiera barwy filmu noir, czyli jest renderowana w odcieniach czerni i bieli. Opcję tę, możemy włączyć w menu, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby poeksperymentować i przekonać się samemu, czy klimat filmu noir nam odpowiada.

 Następną nowością jest możliwość konfiguracji HUD. Dzięki temu możemy włączyć lub wyłączyć poszczególne elementy składające się HUD (mini mapa, oznaczenia zdań itp.) Dostępna jest też opcja gry z tak zwanym minimalnym HUD, gra nie wyświetla wtedy, prędkościomierza, mini mapy oraz opisów zadań na ekranie.

Dodatkowo deweloperzy napisali, że w trybie dowolnej jazdy, dodali jeszcze kilka nowych możliwości, ale nie pochwalili się, na czym owe możliwości polegają.

Aktualizacja poprawiła też kilka błędów, w tym w misjach dawanych nam przez Luca Bertone, oraz z wyświetlaniem się przerywników animowanych, że zamiast animacji widzimy czarny ekran.

Aktualizacja dostępna jest na wszystkich platformach na jakich wyszła gra.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię