Strona głównaWiadomościMafia: Edycja Ostateczna, właśnie otrzymała klimatycznym zwiastun z Januszem Chabiorem

Mafia: Edycja Ostateczna, właśnie otrzymała klimatycznym zwiastun z Januszem Chabiorem

Mafia: Edycja Ostateczna dzisiaj trafia do sklepów. Z tej okazji firma Cenega przygotowała specjalny materiał wideo z Januszem Chabiorem w roli głównej.

Fani serii Mafia bardzo długo musieli czekać na remaster pierwszej części przygód Tommiego Angelo, lecz po długich oczekiwaniach pełny remaster w końcu się pojawił na komputerach PC oraz po raz pierwszy na konsolach obecnej generacji. Jak piszą sami twórcy.

Mafia: Edycja ostateczna to zbudowany na nowo, kompleksowy remake oryginalnej Mafii, uzupełniony o zaktualizowany skrypt wypełniony nowymi dialogami, rozbudowanymi wątkami fabularnymi i dodatkowymi przerywnikami filmowymi. Pojawiły się zupełnie nowe sekwencje i funkcje rozgrywki. Mafia powstała na tym samym świetnym silniku gry, który napędzał najlepsze w swojej klasie przerywniki filmowe z Mafii III. W grze są również inne ulepszenia.

To Mafia, którą pamiętasz – tylko o wiele bardziej rozbudowana.

Mamy nadzieję, że te zapewnienia będą pokrywały się z rozgrywką. Dodatkowo wraz z premierą części pierwszej w sprzedaży pojawiła się Mafia: Trylogia, czyli zbiór wszystkich trzech części serii Mafia w jednej paczce.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceCenega

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię