Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Warzone - gracz zniszczył helikopter nalotem

Call of Duty: Warzone – gracz zniszczył helikopter nalotem

Gracze znaleźli nową kontrę na latające po Call of Duty: Warzone. Zamiast wyrzutni rakiet wystarczy precision airstrike.

Większość fanów Call of Duty: Warzone wyczekuje aktualnie rozpoczęcia sezonu 6 oraz związanych z nim nowości. Gracze wciąż grają jednak w battle royale i okazjonalnie zdarzają im się wyjątkowo widowiskowe akcje.

Zobacz: Fan grał w Call of Duty: Modern Warfare za pomocą perkusji

1000 IQ Airstrike from CODWarzone

Najnowszą z nich jest „1000 IQ Airstrike”, którym na subreddicie popularnego battle royale pochwalił się ostatnio u/kiddj55. Każdemu z nas zdarzyło się chyba wziąć bounty i patrzeć, jak nasz cel właśnie odlatuje helikopterem na drugi koniec mapy. W podobnej sytuacji znalazł się Kiddj55. On jednak miał jeszcze w zanadrzu airstrike.

Jak widać na załączonym wideo, oddalony o ponad 500 metrów helikopter wleciał prosto w sprytnie wymierzony airstrike. Zanim gracze w helikopterze zdążyli zobaczyć ostrzeżenie o nalocie, całą drużynę spotkała nagła śmierć.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię