Strona głównaEsportMajor będzie ostatnim turniejem byaliego w barwach Virtus.pro

Major będzie ostatnim turniejem byaliego w barwach Virtus.pro

Odejście Wiktora ‘TaZa’ Wojtasa po czterech latach wspólnego grania w Virtus.pro wywołało lawinę. Po czasie z drużynyodszedł też Janusz ‘snax’ Pogorzelski. Teraz dowiadujemy się, że zbliżający się Major będzie ostatnim turnieje Pawła ‘byaliego’ Bielińskiego w barwach Virtus.pro.

Jest to informacja oficjalna i została potwierdzona przez Virtus.pro. Na oficjalnej stronie organizacji możemy przeczytać wypowiedź menadżera zespołu:

– Odejście Pawła było wspólnie zaakceptowaną decyzją obu stron. Cały zespół jest wdzięczny Pawłowi i wszyscy życzymy my wyłącznie sukcesów w przyszłości. To była dla nas wspaniała podróż. Będziemy gotowi na ogłoszenie nowego zawodnika zaraz po londyńskim majorze – mówi Roman Dvoryankin.

Na temat swojego odejścia wypowiedział się też sam zawodnik:

– Te wszystkie wspólne lata w barwach Virtus.pro były po prostu niesamowite. Jestem ogromnie wdzięczny za to wszystko, co zespół dla mnie zrobił. Tylko dzięki nim stałem się tym, kim jestem dziś. Również chciałbym wyrazić ogromną wdzięczność wszystkim fanom, którzy bez względu na nasze wyniki, byli z nami i nam kibicowali. Opuszczam Virtus.pro, ale życzę chłopakom wszystkiego co najlepsze – skomentował Paweł Bieliński.

Na razie nie wiadomo, gdzie będzie grał byali i kto go zastąpi w Virtus.pro.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię